Autopotahy šité na míru

Jak ochránit sedačky před poškozením, roztržení a nečistotou? Ideálním řešením jsou autopotahy šité na míru. Šité dle střihu přímo pro konkrétní vůz.

Autopotahy šité na míru přesně kopírují tvar a rozměry sedaček. Dokonale se vytvarují podle nich. Nehýbou se ani nijak jinak nekrabatí. Po pečlivém navlečení skvěle doplní interiér vozidla.

Díky tomu ochrání sedačky v automobilu proti protržení, různému pro šoupání ( hlavně na bocích sedaček ) a dalšímu mechanickému poškození. Zároveň skvěla ochrání sedačky před znečištěním. Zachytí většinu prachu. Při rozlití různých nápojů a při potřísnění od jídla zabrání průsaku do originálního čalounění. Potahy se dají sundat a vyprat, to s originál čalouněním  nejde.

Při prodeji vozidla potahy sundáte a máte krásné nepoškozené sedačky. Díky použitým autopotahům je zachovalý stav sedaček jedním s prodejních argumentů pro zvýšení prodejní ceny.

Zároveň díky modernímu střihu a designu můžete díky autopotahů více vylepšit vnitřek automobilu.

 

Autopotahy se šijí pro osobní i užitkové vozy. Projděte si nabídku a objednejte si i Vy autopotahy šité na míru do svého vozu.

>> Prohlédnout nabídku autopotahů >>